https://visu.elomatic.com/wp-content/uploads/2020/03/ViSU_logo_isodarkgray-600x178.pngTechnical Visualization and XR Solutions to achieve your full potential.

Teknistä visualisointia ja XR ratkaisuja visiosi saavuttamiseksi.

Olemme Elomatic Visualisointi palvelut – ViSU. Tarjoamme visuaalisia ratkaisuja teollisten yritysten tuotteiden ja palveluiden tueksi.

OTA YHTEYTTÄ

Teknisiä visualisointiratkaisuja tukemaan koko palveluketjua,
suunnittelusta kunnossapitoon.

Safety video

Site Safety

HSE

Optimoi laitoksesi turvallisuus. Esittele laitoksesi tehokkaasti ja riskittömästi uusille työntekijöille sekä vieraille. Simuloi vaaratilanteet, harjoittele ja opi virtuaalisessa laitoksessasi varmistaen tuotantosi ja henkilöstösi turvallisuuden!

READ MORE AND CHECK PRICES

Voitko oikeesti saada kaiken?

Voit! ViSU on osa Elomaticia - alan johtavaa konsultointi- ja insinööritaloa. Käytössämme on yli 1000 osaavaa insinööriä ja asiantuntijaa. Tarjoamme kumppanuuden, jonka avulla saat pääsyn tekniseen asiantuntemukseemme sekä innovatiivisiin ratkaisuihimme.

https://visu.elomatic.com/wp-content/uploads/2020/03/ViSU_logo_isodarkgray-600x178.pngTechnical Visualization and XR Solutions to achieve your full potential.

Olemme täällä sinua varten

Jani Moisala
Head of ViSU Services
+358 50 381 8181
jani.moisala@elomatic.com

Jukka Timonen
Creative Producer
+358 40 185 1530
jukka.timonen@elomatic.com

Lasse Raakavuori
Creative Producer
+358 40 596 7705
lasse.raakavuori@elomatic.com

Matteo Onofri
Creative Producer
+358 44 282 6327
matteo.onofri@elomatic.com

Niko Ihalainen
Projektipäällikkö
+358 44 753 6943
niko.ihalainen@elomatic.com

Ville Lahtinen
Creative Producer
+358 50 329 4562
ville.lahtinen@elomatic.com

Felipe Madiedo
Application Developer
felipe.madiedo@elomatic.com

Mika Makkonen
Application Developer
mika.makkonen@elomatic.com

Anne Koivumäki
Art Designer
anne.koivumaki@elomatic.com

Maija Minkkinen
Art Designer
maija.minkkinen@elomatic.com

Jaakko Kaartinen
Photogrammetry Specialist
jaakko.kaartinen@elomatic.com

Sanni Marttinen
HMI & UX Designer
sanni.marttinen@elomatic.com

Manako Takahari-Peiponen
HMI & UX Designer
manako.takahari-peiponen@elomatic.com

Katri Kuisti
HMI & UX Designer
katri.kuisti@elomatic.com

Matti Vehniäinen
Web Developer
matti.vehniainen@elomatic.com

Jonah Ahvonen
Senior Devops Engineer
jonah.ahvonen@elomatic.com

Mikko Pakkanen
Web Developer
mikko.pakkanen@elomatic.com

Pekka Koivukunnas
Innovation Specialist
pekka.koivukunnas@elomatic.com

Jani Maahi
Scanning Specialist
jani.maahi@elomatic.com

Olli Weijo
Scanning Specialist
olli.weijo@elomatic.com

https://visu.elomatic.com/wp-content/uploads/2020/03/ViSU_logo_isodarkgray-600x178.pngTechnical Visualization and XR Solutions to achieve your full potential.

Kangasvuorentie 10,40320 Jyväskylä, Finland

Hatanpäänkatu 1A, 33900 Tampere, Finland

Itäinen Rantakatu 72,20810 Turku, Finland

Phone: +358 50 381 8181, Email: visu@elomatic.com, Web: visu.elomatic.com

https://visu.elomatic.com/wp-content/uploads/2020/03/ViSU_logo_isodarkgray-600x178.pngTechnical Visualization and XR Solutions to achieve your full potential.